Haber

“Türk Milleti Aşağılanmaya İzin Vermeyecektir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Teşkilatı, tarihi 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçime bir ay kala MHP teşkilatları tempoyu artırarak her platformda vatandaşla buluşmak için yoğun çaba harcıyor.

MHP Yıldırım İlçe Başkanlığı Mesken Mahallesi’nde iftar yemeği düzenledi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar programı dualarla başladı. Programın açılış konuşmasını MHP Yıldırım İlçe Başkanı Kadir Taşçı yaptı. MHP Bursa 2. Bölge Milletvekili Adayı Fevzi Zırhlıoğlu, iftar programında Mesken Mahallesi sakinlerine de seslendi.

Programla ilgili konuşan Zırhlıoğlu, “Bütün batı ülkeleri bu seçimin son derece değerli olduğunu konuşuyor. Bir yanda 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından milletimizin meydanlarda kurduğu Cumhur İttifakı, yedi düve peş peşe dizilmiş, hiçbirinin benzer tarafı yokmuş, görünüşte 6 İki partiden oluşan, kendilerine “Millet İttifakı” adını veren “Zillet İttifakı” var ama liderimizin deyimiyle “Zillet İttifakı” var. İttifak”. Bunun için geri dönme kararı verecek” dedi.

“Türk milleti aşağılanmanın geçmesine izin vermeyecektir”

Cumhur İttifakı’nın saha çalışması sonucunda yeniden iktidara geleceğini ifade eden Zırhlıoğlu, “Bu dönemde Milliyetçi Hareket Partisi’nin TBMM’deki üye sayısının en yüksek sayıya ulaşması kritik önem taşıyor. … Pandemiden bu yana saha çalışmalarımızda vatandaşlarla buluşup kucaklaşıyoruz. Türk Milleti’nin bu aşağılanmalara geçit vermeyeceğini sahada görüyoruz” dedi. – BURSA

atakumhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu